Oczyszczalnia ścieków i szamba
Budowanie eko domu oraz jego zalety

Nowoczesna architektura : Wywiady AD: OFIS Arhitekti

Posted in Uncategorized  by admin
September 2nd, 2019

Podczas pobytu w Chorwacji poświęciłem trochę czasu na zwiedzenie Lublany w Słowenii i wywiad z OFIS Arhitekti.
Praktykę tę założyli w roku 1998 partnerzy: Rok Oman i Spela Videcnik, absolwenci szkoły architektonicznej w Lublanie i Stowarzyszenia Architektonicznego.
OFIS wyprodukował w ostatnich latach dużą liczbę budynków, z bardzo dobrymi przykładami w budownictwie mieszkaniowym: Izola Social Housing, Shopping Roof Apartments, Tetris Apartments, Lace Apartments, studenckie mieszkania studenckie i domy szkieletowe.
Izola Social Housing / OFIS Arhitekti Ale firma angażuje się również w handel detaliczny (Mercator), architekturę religijną (Farewell Chapel) i niektóre domy, takie jak Alpine Hut i Villa Old Oaks (pełna lista projektów OFIS, które wcześniej były prezentowane w Blogu).
Oczywiście, radzenie sobie z różnymi rodzajami klientów (osoby, państwo, rzeczywisty stan) nie stanowi problemu dla tego młodego biura.
W wywiadzie spodobało mi się przekonanie się, jak odpowiedzialna jest ta młoda firma jako generacja pod względem budowania wizerunku Słowenii, nowego narodu, który przeszedł wiele zmian w ostatnich latach, szczególnie pod względem otwarcia na resztę świat.
[hasła pokrewne: przydomowe oczyszczalnie, gablota ogłoszeniowa, inhibitor korozji ]
[hasła pokrewne: antyki allegro, praktiker zabrze, lorac ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: antyki allegro lorac praktiker zabrze