Oczyszczalnia ścieków i szamba
Budowanie eko domu oraz jego zalety

Nowoczesna architektura : Wywiady AD: Norman Foster

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Norman Foster jest bez wątpienia jednym z najbardziej wpływowych architektów naszych czasów.
Odkąd ustanowił swoją wielokrotnie nagradzaną praktykę w 1967 roku.
pierwotnie nosił tytuł Foster Associates.
laureat Nagrody Pritzkera zwiększył Foster + Partners do międzynarodowej potęgi, z biurami projektowymi w ponad dwudziestu krajach.
Mieszkańcy Manchesteru są znani z tego, że wnoszą dobrze zaprojektowane, pomysłowe rozwiązania złożonych problemów projektowych, pozostając wrażliwymi na środowisko i spełniającymi najwyższe standardy technologiczne.
Jego różnorodne portfolio obejmuje zarówno plany miejskie, infrastrukturę publiczną, lotniska, budynki obywatelskie i kulturalne, biura i miejsca pracy, jak i prywatne domy oraz projektowanie produktów.
Jak stwierdzono w 1999 Pritzker Jury Citation, poszukiwanie przez Sir Normana Fostera sztuki i nauki architektury zaowocowało jednym zwycięstwem budynku po drugim, każdy na swój własny sposób, niepowtarzalny.
Foster + Partners otrzymał prawie 500 nagród i cytatów za doskonałość i wygrał ponad 86 konkursów krajowych i międzynarodowych.
Niektóre z największych osiągnięć Fostera obejmują otrzymanie 21.
Nagrody Pritzkera w 1999 r., Złoty Medal Architektury Amerykańskiego Instytutu Architektury (1994), Królewski Złoty Medal Architektury (1983) i Złoty Medal Francuskiej Akademii Architektury (1991).
W 1990 roku został uhonorowany tytułem Knighthood w Queen s Birthday Honours, aw 1999 został uhonorowany Life Peerage, stając się The Lord Foster of Thames Bank.
Zobacz najnowsze projekty i nowości od Foster + Partners tutaj na Blogu.
[hasła pokrewne: wysokość schodów zewnętrznych, powierzchnia zabudowy, domy z prefabrykatów ]
[więcej w: antyki allegro, praktiker zabrze, lorac ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: antyki allegro lorac praktiker zabrze