Oczyszczalnia ścieków i szamba
Budowanie eko domu oraz jego zalety

Nowoczesna architektura : Non-Profit, który kupuje blok Franka Lloyda Wrighta

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Frank Lloyd Wright, JOHN AMARANTIDES, 1955.
Archiwum Fundacji Franka Lloyda Wrighta (Muzeum Sztuki Nowoczesnej | Avery Architectural & Fine Arts Library, Columbia University, New York) Podczas gdy w Arizonie programiści grożą rozdzieleniem wyjątkowego domu Franka Lloyda Wrighta w dwóch, w Wisconsin, konserwatyści po prostu nie mogą mieć wystarczająco dużo Wrighta – non-profit o imieniu The Frank Lloyd Wright – Wisconsin Heritage Tourism Program, Inc.
właśnie kupił czwarty dom Wrighta na tym samym bloku Milwaukee.
Mamy nadzieję, że uda nam się kupić wszystkie sześć i przekształcić blok w centrum interpretacji, aby odwiedzający mogli wejść i doświadczyć domów – wszystkich amerykańskich domów zbudowanych przez Wrighta zbudowanych w latach 1915-1916 jako prototypy jego pomysłów na wystandaryzowany projekt domu.
niezbędne zgody od Miasta Milwaukee na przywrócenie ich najnowszego zakupu, wynająć dom i spędzić czas przywracając dupleks na drugim końcu bloku.
Nie ma jeszcze słowa, kiedy ich wizy może stać się rzeczywistością.
Opowiadanie w The Wisconsin Gazette, Journal Sentinel Online, a
[podobne: wbijanie pali, suprasorb, benfotiamina ]
[hasła pokrewne: olx starogard gdański, karambit allegro, jak obliczyć zapotrzebowanie na ciepło ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: jak obliczyć zapotrzebowanie na ciepło karambit allegro olx starogard gdański