Oczyszczalnia ścieków i szamba
Budowanie eko domu oraz jego zalety

Nowoczesna architektura : Jadalne boisko szkolne / Praca AC

Posted in Uncategorized  by admin
September 2nd, 2019

Pracuj AC, we współpracy z Edible Schoolyard NY i Alice Waters.
Chez Panisse Foundation, projektuje nowe boisko szkolne dla PS216, które zaoferuje młodym nowojorczykom inne doświadczenie edukacyjne.
Jadalne boisko szkolne zaprojektowano jako szereg powiązanych ze sobą zrównoważonych systemów, w których budynek będzie wytwarzać energię i ciepło, zbierać wodę deszczową, przetwarzać kompost i sortować odpady za pomocą infrastruktury poza siecią.
Więcej zdjęć i więcej o szkole po przerwie.
Szkoła obejmuje klasę kuchni i mobilną szklarnię, w której dzieci gromadzą się w środowisku edukacyjnym, które promuje także przyjazność dla środowiska.
Dach sali kuchennej, pomieszczenie, w którym może pomieścić się do 30 uczniów, aby wspólnie przygotować posiłki, kanały do regeneracji wody deszczowej.
Mobilna szklarnia przedłuża okres wegetacyjny, pokrywając 1600sf gleby w chłodniejszych miesiącach, a ogrody pozwolą dzieciom zadbać o rośliny.
Ściana systemowa, seria przestrzeni, w skład których wchodzi cysterna, miejsce na kompostowanie i sortowanie odpadów, baterie słoneczne, urządzenia do zmywania naczyń, szopa na narzędzia i kurnik, spoczywa po przeciwnej stronie podwórka.
Projekt jest świetnym sposobem na wprowadzenie zrównoważonych metod w życie dzieci w młodym wieku.
Jadalny.
Element zdecydowanie wzbudzi zainteresowanie dzieci i pomoże następnym pokoleniom uświadomić sobie znaczenie ekologicznego ruchu.
Wszystkie zdjęcia dzięki uprzejmości WORKac
[hasła pokrewne: inhibitor korozji, bombki styropianowe, hologramy els ]
[hasła pokrewne: olx starogard gdański, karambit allegro, jak obliczyć zapotrzebowanie na ciepło ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: jak obliczyć zapotrzebowanie na ciepło karambit allegro olx starogard gdański