Oczyszczalnia ścieków i szamba
Budowanie eko domu oraz jego zalety

Architektura 21szego wieku : Zdobywca Boathouse Competition Bohemian Flats

Posted in Uncategorized  by admin
September 5th, 2019

John Vierra, student architektury z Cal Poly San Luis Obispo przesłał nam swój zwycięski wpis do Konkursu Winylowego AIAS.
Bohemian Flats, położone w starej dzielnicy mieszkalnej Minneapolis w stanie Minnesota, ma długą historię powodzi.
Według FEMA, witryna ma 1% szans na powódź każdego roku.
Aby odpowiedzieć na tę historię i promować długowieczność projektu, cała struktura opiera się na systemie floatacji PVC (winylowym), umożliwiając budynkowi poruszanie się w sekwencji z nieprzewidywalnym charakterem strony.
Dom łodzi ma również możliwość przemieszczania się poza teren budowy i stania się przedłużeniem w innym miejscu.
Pełny opis architekta i więcej zdjęć po przerwie.
Łódki na pedały są umieszczane nad wodą na obracającym się kole, zapewniając efektywnie kompaktowy i bezpieczny sposób zarządzania łodzią.
Ekspresja koła zostaje następnie wzmocniona przez przyjęcie elastycznych i elastycznych właściwości winylu poprzez ciągłe fałdowanie podążające za profilem koła łódkowego.
Jego minimalny wyraz wyraża sympatię do otaczającego krajobrazu i społeczności.
Budynek składa się z gęstego programu zawierającego usługi na północno-zachodnim krańcu domku dla łodzi, który otwiera się na stronę południową z hojnym i elastycznym miejscem do spożywania posiłków i zwiedzania.
Ślad łodzi jest kompaktowy i wydajny, minimalizując powierzchnię koperty.
Budynek jest wydłużony ze wschodu na zachód, maksymalizując możliwości pozyskania ciepła słonecznego w zimie i przechwytywania dominujących na południu wiatrów w okresie letnim.
Większość odwiedzających przyjeżdża do Czech, aby podziwiać malownicze widoki na rzekę Mississippi.
Wdrażanie.
Połączenia.
Tematem forum AIAS, łódź otwiera się na krajobraz zewnętrzny poprzez obrotowe ściany winylowe – sytuacja, która dobrze pasuje do aktywnego stylu życia wielu mieszkańców na świeżym powietrzu.
Prywatność, światło dzienne i wentylacja są zarządzane przez obracające się ściany, co daje odwiedzającym możliwość kontrolowania przestrzeni.
Po zamknięciu zarówno podczas gorących, jak i zimnych dni półprzezroczysty ekran winylowy kontroluje odblaski poprzez rozpraszanie światła i blokuje promienie słoneczne latem, pozwalając im wejść w okres zimowy.
Efekt tworzy stonowany wewnętrzny blask.
W nocy ekrany winylowe są oświetlone za pomocą systemu LED zintegrowanego z komponentami.
Ściana; zapewnienie wizualnego punktu orientacyjnego dla miasta.
Ta przezroczystość pozwala na pochłonięcie koloru światła w materiale, a poprzez zmianę samego koloru drastycznie zmienia nastrój przestrzeni.
Na przykład, jeśli w parku odbywa się przyjęcie urodzinowe, system LED może odzwierciedlać ulubiony kolor osoby, dając im poczucie ważności i.
Połączenie.
z parkiem.
Podczas wydarzenia, takiego jak fundraiser raka sutka, łódź może oświetlić różowy, aby bezpośrednio odpowiedzieć i połączyć się z kibicami i wydarzeniem.
Wykorzystując wiele zalet produktów winylowych, tworzy domek dla łodzi, który jest bardzo wytrzymały, wymaga mniej konserwacji i może być odporny na ekstremalne warunki pogodowe.
Dzięki zapewnieniu, że szalupa jest odporna na zalanie przy użyciu winylowego systemu pływającego i przeważnie z winylowych materiałów budowlanych, odwiedzający Czeski Park Mieszkaniowy będą cieszyć się z długiej łodzi przez wiele dziesięcioleci.
[patrz też: drzwi platinum design, przydomowe oczyszczalnie, przeszczep chondrocytów ]
[przypisy: trampolina allegro, kotły na pellet ranking, allegro regulamin ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: allegro regulamin kotły na pellet ranking trampolina allegro