Oczyszczalnia ścieków i szamba
Budowanie eko domu oraz jego zalety

Architektura 21szego wieku : Shifting Sands / Work AC

Posted in Uncategorized  by admin
September 3rd, 2019

Projekt prac AC dla użytecznego budynku przemysłowego dla stoczni w Brooklynie staje się okazją do zbadania wydajności skali dzięki możliwościom konstrukcji o dużej rozpiętości.
Dwukondygnacyjny kratownica opiera się na czterech kolumnach na poziomie gruntu, pozwalając górnej kondygnacji na wysunięcie się poza wejście, tworząc dynamiczny punkt wejścia i nowy wspólny plac wejściowy.
Obnażona fasada składa się z tanich płaskich metalowych paneli w różnych kolorach.
Paleta kolorów jest zaczerpnięta z różnych odcieni otaczających budynków jako sposób powiązania tej współczesnej struktury z istniejącym kontekstem.
Forma, długi prostokąt z najwyższym poziomem przesuniętym pośrodku, umożliwia przestrzeń dla wspólnego zielonego tarasu na tylnej stronie budynku, natomiast wystająca strona tworzy chroniony stan wejścia.
Najwyższe piętra są również podnoszone i montowane w nich okna, aby zapewnić dodatkowe naturalne światło dla niższych pięter.
Rozmieszczenie budynku na terenie zostało zbadane przy założeniu powierzchni 23 333 stóp kwadratowych, a także potwierdzono, że zakopane linie elektryczne 138 KV nadal muszą być dostępne.
Więcej zdjęć i schematy po przerwie.
[hasła pokrewne: tynk mineralny kolory, suprasorb, kostka brukowa libet ]
[patrz też: ciężar prętów zbrojeniowych, praca puławy olx, wspolczynnik przenikania ciepla ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: ciężar prętów zbrojeniowych praca puławy olx wspolczynnik przenikania ciepla