Oczyszczalnia ścieków i szamba
Budowanie eko domu oraz jego zalety

Posts Tagged ‘Deska Podłogowa’

Architektura i nowoczesne budownictwo – Wywiady AD: 3LHD

Posted in Uncategorized  by admin
May 8th, 2018

Moje pierwsze spotkanie z nową rasą chorwackich architektów dotyczyło firmy 3LHD, młodej firmy prowadzonej przez Sasa Begovica, Marko Dabrovica, Tanję Grozdanic i Silvije Novak.
Partnerzy spotkali się jeszcze w czasie studiów w Szkole Architektury w Zagrzebiu w 1994 roku, a dzięki chorwackiemu systemowi konkursowemu udało im się wykonać pierwsze publiczne prace, zaczynając od Pomnika Mostu w Rijece (1997).
Następnie firma zaangażowała się w kilka prac publicznych, takich jak kamienna hala sportowa w Bale, Spaladium Center in Lora oraz ich najnowsze realizacje: Centrum Zamet w Rijece i Centrum Tańca w Zagrzebiu.
W projektach 3LHD udało się opracować nowe kształty odnoszące się do młodego narodu.
Ale dzięki nagrodzonym budynkom użyteczności publicznej firma otrzymała również prowizje za projekty biurowe, hotele i domy prywatne: House K, House N i House V. Read the rest of this entry »

Comments Off

Posts Tagged ‘Deska Podłogowa’

Architektura i nowoczesne budownictwo – Wywiady AD: 3LHD

Posted in Uncategorized  by admin
May 8th, 2018

Rozpoczynamy w tym tygodniu Round Up z częścią III Health Architecture.
Sprawdź pierwszą część i drugą część na wypadek, gdybyś ich nie zauważył.
Pozostałe cztery, po przerwie! Klinika T / Klinika Projektowania Przy pomocy tego projektu chcieliśmy zobaczyć, co moglibyśmy zrobić pośród funkcjonalnych ograniczeń kliniki.
Zamiast utrzymywać miejsca normalnie używane do poruszania się, takie jak szyb windy lub klatki schodowe zamknięte, chcieliśmy je otworzyć, aby zebrać światło, używając ich jako latarni do utrzymywania światła docierającego z góry (czytaj dalej.) Pima County Behavioral Health Pavilion and Crisis Response Center / Cannon Design Cannon Design udostępnił nam najnowszy ośrodek zdrowia psychicznego dla powiatu Pima.
Projekt tworzy kampus. Read the rest of this entry »

Comments Off

Posts Tagged ‘Deska Podłogowa’

Architektura i nowoczesne budownictwo – Wywiady AD: 3LHD

Posted in Uncategorized  by admin
May 8th, 2018

2G to dwujęzyczny (angielski / hiszpański) magazyn opublikowany przez hiszpańską redakcję Gustavo Gili, serię monografii, w których znaleźli się architekci tacy jak Sou Fujimoto, Williams Tsien, Lacaton & Vassal, OFIS, Tony Fretton i klasyków takich jak Mies van der Rohe (Numer 48/49, wszystkie domy z MvdR – koniecznie) lub Marcel Breuer.
Wydanie 51 zawiera hiszpańską praktykę Morales Giles Mariscal, o której wiedziałem już z powodu 2 projektów mieszkaniowych w Ceucie w Hiszpanii, z interesującą mieszanką konfiguracji jednostek.
W tej monografii można zobaczyć kilka zakończonych i realizowanych przez firmę projektów, dla różnych zastosowań: mieszkaniowych, edukacyjnych, obywatelskich, kulturowych itp.
Różne podejścia stosowane w każdym projekcie są odzwierciedleniem ciągłego poszukiwania przez firmę, ponieważ jest ona czysta.
kwestia. Read the rest of this entry »

Comments Off

Posts Tagged ‘Deska Podłogowa’

Architektura i nowoczesne budownictwo – Wywiady AD: 3LHD

Posted in Uncategorized  by admin
May 8th, 2018

Z Włoch, Chile, Austrii, Tajwanu i Argentyny.
Oto nasza druga runda z naszej wcześniejszej architektury przemysłowej.
Sprawdź naszą pierwszą część tutaj! Cabel Industry / Massimo Mariani Tuż za rogiem miasta Empoli, budynek to główna siedziba firmy Cabel (firma zajmująca się systemami komputerowymi dla banków), zajmuje powierzchnię około 4.500 metrów kwadratowych i jest częścią lokalnego centrum przemysłowego .
Częściowo wkomponowany w ziemię, budynek składa się z dwóch przedłużonych podłóg (czytaj więcej.) Siedziba główna Inotera i obiekt produkcyjny / studio projektowe tec Region Azji Pacyfiku, rozwijające się centrum zaawansowanych technologii i kreatywnej inteligencji, czerpie korzyści z unikalne zestawienie rozwoju hi-tech i środowiska naturalnego.
Wykorzystaliśmy tę okazję, badając strategie, które integrują te dwa ostatnie i przywracają człowieka do centrum wszelkich rozważań (czytaj więcej.) Olisur: Fabryka oliwy z oliwek / Guillermo Hevia Objętość architektury prosta i dobitna, która reinterpretuje alegorycznie anonimowe architektury z centralnej doliny, siedzi na miękkich gór oliwnych, patrząc subtelnie z drewnianymi fasadami i kolorami, które wyróżniają się jasnością tego miejsca. Read the rest of this entry »

Comments Off

« Previous Entries