Oczyszczalnia ścieków i szamba
Budowanie eko domu oraz jego zalety

Nowoczesna architektura : Magazyn 2G # 51 / MGM Morales Giles Mariscal

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

2G to dwujęzyczny (angielski / hiszpański) magazyn opublikowany przez hiszpańską redakcję Gustavo Gili, serię monografii, w których znaleźli się architekci tacy jak Sou Fujimoto, Williams Tsien, Lacaton & Vassal, OFIS, Tony Fretton i klasyków takich jak Mies van der Rohe (Numer 48/49, wszystkie domy z MvdR – koniecznie) lub Marcel Breuer.
Wydanie 51 zawiera hiszpańską praktykę Morales Giles Mariscal, o której wiedziałem już z powodu 2 projektów mieszkaniowych w Ceucie w Hiszpanii, z interesującą mieszanką konfiguracji jednostek.
W tej monografii można zobaczyć kilka zakończonych i realizowanych przez firmę projektów, dla różnych zastosowań: mieszkaniowych, edukacyjnych, obywatelskich, kulturowych itp.
Różne podejścia stosowane w każdym projekcie są odzwierciedleniem ciągłego poszukiwania przez firmę, ponieważ jest ona czysta.
kwestia.
jedyna wspólna cecha w ich obrębie.
Więcej zdjęć i informacji po przerwie: Wraz ze śmiercią Franca hiszpańska architektura wyszła z izolacjonistycznej powłoki i podpisała się pod międzynarodowymi tendencjami dnia, przy czym zawsze zawierała cechy szczególne bogatej, a jednocześnie samowystarczalnej tradycji.
.
Od tego czasu było wielu hiszpańskich architektów, którzy wyrzeźbili dla siebie karierę o międzynarodowej renomie – od Rafaela Moneo i Enrica Mirallesa do członków młodszego pokolenia, takich jak RCR i Tu.
Ón + Mansilla – ale jeszcze ważniejsze jest podłoże małych studia dotyczące architektury wysokiej jakości, które stopniowo pojawiały się w całym kraju.
Z dala od tradycyjnych punktów architektury hiszpańskiej – Madrytu i Barcelony – studio sewilskie MGM Arquitectos wyróżnia się wśród tej nowej grupy hiszpańskich architektów, dodając do tego rodzaj obwodu do podłoża dobrego wykonania.
Wyjątkowa praca MGM ze skórami i ich materiałami nie ogranicza się tylko do kwestii naskórkowych, ale raczej obejmuje i zawiera całą serię pośrednich przestrzeni, które nie są ani zewnętrznymi ani wewnętrznymi, które dają wartość dodaną zarówno budynkom mieszkalnym, jak i budynkom użyteczności publicznej, a także z kolei na całej tradycji przestrzeni pośrednich typowych dla architektury andaluzyjskiej.
-Gustavo Gili Editorial Wydawca: Redakcja Gustavo Gili Redaktor naczelny: Mónica Gili Redakcja: Moisés Puente, Anna Puyuelo Język: angielski / hiszpański Okładka: miękka strona: 144 Wymiary: 11,8 x 9,1 cala ISBN: 978-84-252-2314 -3 Wprowadzenie do Indeksu Uwagi na temat architektury Morales Giles Mariscal autorstwa Carles Muro Naturalist akcesoria Ciro Najle Prace i projekty Mieszkania socjalne w San Jerónimo, Sewilla Remont i rozbudowa Teatru Ramos Carrión, Zamora Herrera House, El Garrobo Lekka gąbka Laurenta Beaudouin Performing Arts Center, Níjar Social housing w Monte Hacho, Ceuta Classroom i wydział bloku dla Pablo de Olavide University, Sewilla Central Library, Jerez de la Frontera Rehabilitacja z.
Banana House ., Cadiz Budynek mieszkalny, Ceuta Secondary school, Galisteo Social housing , Úbeda Hotel Holos, Sewilla Architektura i inżynieria lądowa Dokumentacja i centrum informacyjne, Sewilla Modernizacja i rozszerzenie architektury Siedziba Stowarzyszenia, siedziba Cordoba Portos de Galicia, Instytut Zaawansowanych Technik Medycznych Santiago de Compostela, Biografia Sewilli Przestrzeń Nexus i mieszkania José Moralesa i Sara de Giles Kup tę książkę
[więcej w: kostka brukowa libet, tynk mineralny kolory, benfotiamina ]
[przypisy: trampolina allegro, kotły na pellet ranking, allegro regulamin ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: allegro regulamin kotły na pellet ranking trampolina allegro