Oczyszczalnia ścieków i szamba
Budowanie eko domu oraz jego zalety

Nowoczesna architektura : AD Round Up: Industrial Architecture Część II

Posted in Uncategorized  by admin
September 3rd, 2019

Z Włoch, Chile, Austrii, Tajwanu i Argentyny.
Oto nasza druga runda z naszej wcześniejszej architektury przemysłowej.
Sprawdź naszą pierwszą część tutaj! Cabel Industry / Massimo Mariani Tuż za rogiem miasta Empoli, budynek to główna siedziba firmy Cabel (firma zajmująca się systemami komputerowymi dla banków), zajmuje powierzchnię około 4.500 metrów kwadratowych i jest częścią lokalnego centrum przemysłowego .
Częściowo wkomponowany w ziemię, budynek składa się z dwóch przedłużonych podłóg (czytaj więcej.) Siedziba główna Inotera i obiekt produkcyjny / studio projektowe tec Region Azji Pacyfiku, rozwijające się centrum zaawansowanych technologii i kreatywnej inteligencji, czerpie korzyści z unikalne zestawienie rozwoju hi-tech i środowiska naturalnego.
Wykorzystaliśmy tę okazję, badając strategie, które integrują te dwa ostatnie i przywracają człowieka do centrum wszelkich rozważań (czytaj więcej.) Olisur: Fabryka oliwy z oliwek / Guillermo Hevia Objętość architektury prosta i dobitna, która reinterpretuje alegorycznie anonimowe architektury z centralnej doliny, siedzi na miękkich gór oliwnych, patrząc subtelnie z drewnianymi fasadami i kolorami, które wyróżniają się jasnością tego miejsca.
Ciało będzie naśladować geografię i linie planowania drzew na ich fasadach (czytaj więcej.) + 5 Plan przemysłowy w Junin de los Andes / Alric Galindez Arquitectos W dolinie położonej na prawym brzegu rzeki Chimehuin, możemy znaleźć miasto Junin de los Andes.
Rozwija się wzdłuż drogi krajowej nr 234, będącej częścią turistycznego obwodu Seven Lakes i jest głównym wejściem do Parku Narodowego Lanin.
Teren parku przemysłowego znajduje się na poboczu drogi i jest to bardzo napięty budynek, który spotykamy (czytaj więcej.) SSC voestalpine Stahl Service Center / x Architekten Budynek pełni funkcję interfejsu między transportem drogowym, kolejowym i wodnym.
Sekcje dostaw i dostaw charakteryzują się dynamiką i wydajnością firmy voestalpine SSC.
Architektonicznie sukces finansowy przedsiębiorstwa symbolizują szeroko otwarte bramy (czytaj więcej.)
[hasła pokrewne: benfotiamina, powierzchnia zabudowy, gablota ogłoszeniowa ]
[hasła pokrewne: trampolina allegro, kotły na pellet ranking, allegro regulamin ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: allegro regulamin kotły na pellet ranking trampolina allegro