Oczyszczalnia ścieków i szamba
Budowanie eko domu oraz jego zalety

Budownictwo wczoraj i dzis : Klinika Pediatrii / Architektura 4of7

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Propozycja konkursowa 4of7 architektury dla kliniki pediatrycznej w Afryce Wschodniej to modułowa konfiguracja, która w razie potrzeby rozszerzy się, aby pomieścić więcej osób.
Propozycja była hasłem Projekt dla dzieci .
konkurs, w którym prosi się projektantów z całego świata o opracowanie zrównoważonego, kulturalnego modelu kliniki pediatrycznej dla Rwandy.
Ta modułowa konfiguracja jest rozwiązaniem przestrzennym.
który połączy główną sieć opieki zdrowotnej.
Więcej o projekcie i więcej zdjęć po przerwie.
Projekt jest skonfigurowany tak, aby pasował do różnych warunków otoczenia i różnorodnych wymagań.
Powtarzanie się falistej skorupy stalowej i konstrukcji dwuteowej utrzymywanej w węzłach usytuowanych na obwodach dwóch współśrodkowych okręgów jest w stanie podtrzymywać nieskończony wzrost w rekurencyjnym wzorze geometrycznym.
Moduł został zaprojektowany z myślą o łatwości konstrukcji, jak widać na diagramach: Projekt promuje również sposoby interakcji społecznych poprzez planowanie integracji przestrzeni dla edukacji, rekreacji i życia.
Wszystkie obiekty są zwrócone w stronę dziedzińca, aby zapewnić pacjentom bezproblemową orientację i, jeśli to konieczne, zapewnić bezpieczne środowisko.
Całą strukturę i otoczkę powłoki pierwszej fazy kliniki można zapakować do pojedynczego pojemnika o wymiarach 4 x 3 x 2,4 m lub o objętości 28,8 m3.
Opakowanie zawiera blachy faliste i strukturę I-beam, która może być łatwo dostarczona drogą lądową lub powietrzną do najbardziej ustronnych miejsc.
Odtąd proces budowy będzie opierał się na bardzo podstawowych umiejętnościach i stopniowym wprowadzaniu innych elementów, takich jak podłogi, izolacja, okna i drzwi, wykończenia, meble, sprzęt.
Jak widać na designboom
[hasła pokrewne: Falvit, suprasorb, inhibitor korozji ]
[więcej w: olx busko, olx przasnysz, koszt przydomowej oczyszczalni ścieków ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: koszt przydomowej oczyszczalni ścieków olx busko olx przasnysz