Oczyszczalnia ścieków i szamba
Budowanie eko domu oraz jego zalety

Budownictwo wczoraj i dzis : AD Round Up: Projekty w Chinach

Posted in Uncategorized  by admin
September 3rd, 2019

Na dzisiejsze Round Up chcieliśmy pokazać Państwu ogromną różnorodność dużych projektów (domy nie były uwzględnione) w Chinach.
Cieszyć się! CR Land Guanganmen Green Technology Showroom / Vector Architects Projekt jest tymczasowy .
Salon Green Technology z 3-letnim użytkowaniem dla jednego z projektów mieszkaniowych CR Land.

Chodzi o to, aby rozwinąć koncepcję.

z sensownej perspektywy, zaprojektować kawałek pływającej instalacji.
w ogrodzie, który można zbudować, rozebrać i poddać recyklingowi (czytaj więcej.) Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Guangzhou Baiyun / BURO II + CITIC Projekt ten zdobył niedawno kategorię obywatelską na Światowym Festiwalu Architektury.
Lokalne władze Guangzhou postanowiły stworzyć centrum kongresowe na skraju historycznego krajobrazu gór Baiyun.
Nowe centrum kongresowe będzie działać jako generator dla dalszego rozwoju miasta Guangzhou (czytaj dalej.) Chongqing Library / Perkins Eastman Dla największego miasta w Chinach, obejmującego 30 milionów mieszkańców i ponad 3000 lat historii, nowa biblioteka musiał być czymś więcej niż tylko zbiorem książek.
Chongqing, często nazywane.
Górskim miastem.
ze względu na swoje majestatyczne cechy naturalne i geografię, zrealizował to na samym początku w swoim planie opracowania światowej klasy biblioteki (czytaj więcej.) + 5 Nowa Akademia Sztuki w Hangzhou / Wang Shu, Amatorskie Studio Architektury Iwan Baan udostępnił nam zdjęcia Nowa Akademia Sztuki w Hangzhou w Chinach, zaprojektowana przez Wang Shu, Amateur Architecture Studio.
Również nasi przyjaciele z 0300 wydali ostatnio bardzo interesujący film na temat tego projektu.
Możesz obejrzeć go w poniższym linku.
Wszystkie zdjęcia Iwana Baana po przerwie (zobacz więcej.) Muzeum Historyczne Ningbo / Wang Shu, Amatorskie Studio Architektury Iwan Baan podzielił się z nami jednym z najnowszych dzieł, które sfotografował, Muzeum Historycznym Ningbo, zaprojektowanym przez Wang Shu, Amateur Architecture Studio.
Niesamowita praca z kamienia, więcej zdjęć po przerwie (więcej informacji.)
[patrz też: przeszczep chondrocytów, suprasorb, inhibitor korozji ]
[podobne: olx busko, olx przasnysz, koszt przydomowej oczyszczalni ścieków ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: koszt przydomowej oczyszczalni ścieków olx busko olx przasnysz