Oczyszczalnia ścieków i szamba
Budowanie eko domu oraz jego zalety

Architektura i nowoczesne budownictwo – Wywiady AD: 3LHD

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Moje pierwsze spotkanie z nową rasą chorwackich architektów dotyczyło firmy 3LHD, młodej firmy prowadzonej przez Sasa Begovica, Marko Dabrovica, Tanję Grozdanic i Silvije Novak.
Partnerzy spotkali się jeszcze w czasie studiów w Szkole Architektury w Zagrzebiu w 1994 roku, a dzięki chorwackiemu systemowi konkursowemu udało im się wykonać pierwsze publiczne prace, zaczynając od Pomnika Mostu w Rijece (1997).
Następnie firma zaangażowała się w kilka prac publicznych, takich jak kamienna hala sportowa w Bale, Spaladium Center in Lora oraz ich najnowsze realizacje: Centrum Zamet w Rijece i Centrum Tańca w Zagrzebiu.
W projektach 3LHD udało się opracować nowe kształty odnoszące się do młodego narodu.
Ale dzięki nagrodzonym budynkom użyteczności publicznej firma otrzymała również prowizje za projekty biurowe, hotele i domy prywatne: House K, House N i House V.
Bardzo podobała mi się moja wizyta w tej praktyce i bardzo się cieszę, że Młoda praktyka (partnerzy urodzeni w latach 1969-1971) może stworzyć wspólne środowisko pracy z przejrzystą organizacją, która pozwoli im skutecznie zarządzać dużym zespołem, aby pracować w różnej skali.
[hasła pokrewne: przydomowe oczyszczalnie, Falvit, benfotiamina ]
[więcej w: trampolina allegro, kotły na pellet ranking, allegro regulamin ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: allegro regulamin kotły na pellet ranking trampolina allegro